Hoşgeldiniz Üye Ol Üye Giriş

CLUB-CARD

ÇELİKKAYALAR AVM

BİZİM İÇİN
DEĞERLİSİNİZ...

Değerli Müşterimiz;
Club Card üyeliğiniz hayırlı olsun.
Club Card üyeliğiniz sistemimize bilgi formunu vermenizden
bir gün sonra tanımlanacaktır. Size özel düzenlemiş olduğumuz
kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde, Club Card avantajlarının
yanı sıra, belirlenmiş ürüngruplarından para ve puan
kazanabileceksiniz. Alışverişlerinizde kazandığınız para ve puanları,
kasada ödeme yaparken anında harcayabilir veya biriktirerek
alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol ve bereketli alışverişler
dileriz.

Saygılarımızla…


CLUB CARD FIRSATLAR DÜNYASI

Para Puan Uygulaması: Marketlerimizde belirlenmiş ürün gruplarından para puan kazanarak, kasada ödeme sırasında harcayabilir veya biriktirerek daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Puan-Hediye Uygulaması: Alışverişlerinizde kazandığınız puanlarınızla, belirlenen puan seviyelerine ulaşarak oluşturduğumuz hediye kataloğundan istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.
Şok İndirim Kampanyası: Gün içinde herhangi bir üründe yapılacak şok indirimden faydalanabilirsiniz.
Saatlik İndirim Uygulaması: Günün belli saatlerinde, belli ürünlere uygulanan saatlik indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Bedavalı Promosyon Uygulaması: Marketlerimizde belli bir üründen bir veya birden fazla ürün aldığınızda yine aynı üründen bir veya birden fazla ürünü bedava alabilirsiniz.
Cirolu Promosyon Uygulaması: Yaptığınız alışverişlerinizde hedef olarak verilen ciroya tek alışverişte ulaştığınız zaman belirlenen yüzdesel indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Çapraz Promosyon Uygulaması: Marketlerimizde birbirinden farklı her hangi bir üründen bir veya birden fazla aldığınızda farklı bir üründen bir veya birden fazla ürünü bedava alabilirsiniz.
Çekiliş Kampanyaları: Özel gün ve aylarda marketlerimizde yapılan çekiliş kampanyalarına katılma ve kazanma şansına sahip olabilirsiniz.
Özel Gün Promosyon Uygulamaları: Doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, gibi özel birçok özel günde şehrinizin en büyük yerel marketi sizi mutlu etmeye devam edecektir.
Anahtar Kart Uygulaması: Ekstra para ve puan kazanmak için, anahtar kart uygulaması ile aile bireylerinin alışverişlerinden kazanç elde edebilirsiniz. Ek Kartların alışverişlerinden biriken para ve puanlarınıza otomatik olarak yüklenecektir. Böylece kampanya ve promosyonlardan hediye kazanma şansınız kat kat artacaktır.

Değerli Müşterimiz
• Club Card başvuru formunun doldurulması ve imzalanması ile iş bu genel koşullar kabul edilmiş sayılır. Kart sahibi olmak ve Kart'ın özelliklerinden faydalanabilmek için 18 yaşından büyük olmak gereklidir. Kart, Banka kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine tabi değildir ve Çelikkayalar AVM'leinde kullanılır.
• Kart sahibi, başvuru formunda verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul ve taahhüt eder.
• Bu kartın mülkiyeti Çelikkayalar Marketlerine aittir. Kart Sahibi istenildiğinde iade etmeyi kabul eder, iade edilmeyen kartlar, Çelikkayalar Marketleri tarafından her zaman iptal edilebilir.
• Bu Kart, sadece başvuru formunda yazan gerçek kişi tarafından kullanılabilir, başkasına devredilmez.
• Bu Kart'ın sunduğu ürün indirimleri, Çelikkayalar AVM'lerindeki stoklar ile sınırlı olup, Çelikkayalar AVM'lerinde sunulan başka avantajlar ile aynı anda kullanılmaz, diğer kampanyalarla birleştirilmez. Çelikkayalar AVM'leri kampanya ve indirim zamanlarında Karta ilişkin avantajların ve puan sisteminin geçici olarak durdurulmasına ve değiştirilmesine karar verebilir.
• Kart Sahibi, başvuru formunda verdiği bilgilerin, kampanya, avantaj ve ürün tanıtımları amacıyla kullanılmak üzere Çelikkayalar AVM'leri anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşlarla paylaşılmasını kabul eder.
• Kart kullanım koşullarının suistimali veya kullanımda usulsüzlük olduğunun Çelikkayalar AVM'leri tarafından tespit edilmesi durumunda, Kart sahibinin Kartın avantajlatından yararlanması engellenerek, Kart sahibi lehine doğmuş hak ve avantajlar sona erdirilebilecektir. Bu durumda Club Card'ın iadesini talep ve/veya Kartı iptal edebilir.
• Club Card'ın ödeme ve ürün iade/değiştirme noktasında her kullanımında, Kart sahibi kimliğinin ise puan ile ödeme yapılması halinde Çelikkayalar AVM'leri görevlilerine ibraz edilmesi gerekmektedir.
• Kartın çalınması, kaybolması veya kullanılmayacak şekilde bozulması halinde, Kart sahibi tarafından durumun Çelikkayalar AVM'lerine bildirilmesine kadar geçen sürede doğabilecek zararlardan ve ilgili Kartın sağladığı avantajlardan yararlanılmamasından Çelikkayalar AVM'leri sorumlu değildir. Kartın çalındığına, kaybolduğuna veya hasar gördüğüne dair yapılan başvuru üzerine, başvuru formunda belirtilen, eski kart iptal edilerek yazılı talep üzerine farklı bir kart numarası ile yeni bir kart düzenlenir. Kart değişikliğinin, kartın kullanılamayacak derecede hasar görmesi nedeni ile yapılması halinde, hasarlı kartın iade edilmesi koşulu ile eski kart üzerinde yer alan tüm hak ve avantajlar yeni karta aktarılacaktır.
• Kart sahibinin ana kart tipinde ek kart tipine veya ek kart tipine geçmek için yazılı talepte bulunması halinde, Kart sahibi ve var ise kendisine bağlı tüm ek kart sahipleri, eski kartıyla ilgili haklarını ve biriken puanlarını kaybedeceğini kabul eder.
• Ek kart sahipleri, bağlı bulundukları ana karttaki ve bağlı ek kartlardaki puanları harcama hakkına sahiptir. Ek kart sahiplerinin alışverişlerinde, bağlı olduğu ana kart sahibi adına fatura düzenlenir. Ek kart sahibi, ana kart tipine geçmeyi talep ettiğinde ilk kullanımda geçerli tek seferlik avantajlardan faydalanmaz. Bu durumda, Çelikkayalar AVM'leri puanları iptal etme yetkisine sahiptir.
• Çelikkayalar AVM'leri, dilediğinde kartı başka programlarla birleştirebilir, üçüncü kişilere devredebilir.
• Çelikkayalar AVM'leri, gerekçe göstermeksizin, gerektiğinde telefon, elektronik posta, kısa mesaj ve şiar yollarla haber vermek suretiyle veya herhangi bir ihbarda bulunmaksızın Club Card'ın programını erteleme, iptal etme ve genel koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Club Card'ın kullanıma açılması, arka tarafta yer alan "Ad, Soyad, TC Kimlik Numarası (Pasaport No.), Doğum tarihi alanlarının eksiksiz doldurulmasına bağlıdır.

Önemli Uyarılar
• 18 yaşından küçükler Club Card edinemezler.
• Club Card kimlik yerine geçmez.
• Club Card şahsınıza özeldir. Güvenliğiniz için sadece sizin tarafınızdan kullanılması gerekmektedir.
• Adres ve telefon değişikliği ya da kayıp ve çalıntı bildirimlerinizi 444 67 80 numaralı hattımıza iletebilirsiniz.
• Club Card bundan böyle tüm çekiliş ve hediye kampanyalarında kullanılacaktır.
• Club Card bir müşteriye birden fazla verilemez.
• Alışverişlerinizi fırsata çevirebilmeniz için Club Card'ınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Kart olmaksızın işlem yapılması teknik olarak mümkün değildir.
• Kartınızın kaybolması durumunda kart maliyeti olan 3 TL karşılığında kartınız yenilenecektir.
• Kartınızda biriken para ve puanları harcamadığınız takdirde her yıl aralık ayının 31 inde sıfırlanacaktır. Bu bilgi siz değerli müşterimize peşinen bildirildiği için puanların belirlenen tarihte silinmesi durumunda herhangi bir hak iddia etmeniz ve tekrar yüklenmesini istemeniz mümkün değildir.
 

Smile Card
  • KAMPANYALAR
  • EN YAKIN MAĞAZA
  • WEB TV